Witaj na stronie Amazonek w Stargardzie
Rozlicz się sam !!!
Pobierz aplikację za darmo lub wypełnij online i przekaż 1,5 % podatku organizacji która działa na rzecz kobiet po mastektomii.
Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych
91 577 07 09 amazonki_stargard@wp.eu KRS: 0000162301
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1,5%

Ośrodek Wsparcia ” Skrawek Nieba”

Biała sobota

W dniu 27 maja wspólnie z  Wojskową Specjalistyczną Przychodnią Lekarską Amazonki ze  Stowarzyszenie „Stokrotka” wzięły  udział na terenie przychodni  w akcji profilaktycznej pt.”Biała  Sobota”. Koleżanki...
Read More

Wielki wysiłek został podjęty przez „Stokrotkę” w tym roku 2014 na rzecz stworzenia OŚRODKA WSPARCIA który otrzymał nazwę podczas inauguracji „Skrawek Nieba”. Od tej pory zostały szerzej otwarte drzwi dla realizacji zadań stowarzyszenia. W nowym ośrodku odbywa się kompleksowa pomoc dla wszystkich amazonek, a w szczególności dla nowo przybyłych. Serdecznie witamy wszystkie panie, które do nas przychodzą. Tylko w tym roku powitałyśmy 25 nowych pań, które dotknęła choroba raka piersi. Dzięki lepszym warunkom możemy zaoferować lepsze wsparcie i pomóc w wyjściu z choroby. Wiele Pań oraz ich członków rodzin kontaktuje się ze stowarzyszeniem telefonicznie lub osobiście w celu uzyskania wsparcia  i potrzebnych informacji. Zawsze staramy się im pomóc, w taki sposób, aby zminimalizować strach na początku ich drogi do zdrowia i ułatwić proces leczenia i rehabilitacji.
Remont pomieszczeń  Ośrodka Wsparcia trwał od stycznia do czerwca 2014r.

SONY DSC  SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Remont to bardzo ważne i trudne przedsięwzięcie dla naszego stowarzyszenia. Tą drogą dziękujemy za okazaną nam po raz kolejny pomoc dyrektorowi Zespołu Szkół Budowlanych panu Zbigniew Heringowi , który skierował do nas, w ramach praktyk uczniowskich grupę uczniów pod kierownictwem instruktora pana Zygmunta Kowalczyka. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Zygmuntowi za nieoceniony wkład pracy, jaki włożył wraz ze swoimi podopiecznymi w remont tych pomieszczeń.

Panie Zygmuncie jest Pan na naszej honorowej liście ludzi o „Złotym Sercu” Dziękujemy.