Witaj na stronie Amazonek w Stargardzie
Rozlicz się sam !!!
Pobierz aplikację za darmo lub wypełnij online i przekaż 1,5 % podatku organizacji która działa na rzecz kobiet po mastektomii.
Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych
91 577 07 09 amazonki_stargard@wp.eu KRS: 0000162301
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1,5%

Takie szczególne momenty wzmacniają wzajemne relacje.

W dniu 15.12.2022 r. w Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne  Stowarzyszenia Amazonek „Stokrotka”. W spotkaniu wzięli udział  zaproszeni goście: przedstawiciele władz Stargardu, europarlamentu  oraz ks. Janusz Szczepaniak .

Celem spotkania była wzajemna integracja i wsparcie nowych koleżanek dotkniętych chorobą nowotworową . Dzięki takim działaniom Amazonki łatwiej znoszą skutki choroby i nie tracą kontaktu społecznego.

Spotkanie rozpoczęło się wspólnym odśpiewaniem hymnu Amazonek.

Gości przywitała Prezes Stowarzyszenia Amazonek „Stokrotka” – Halina Gutowska, a koleżanki z Zarządu Stowarzyszenia tradycyjnie odczytały życzenia świąteczno-noworoczne.

Podniosłym momentem spotkania było wręczenie gościom i Amazonkom upominków wykonanych własnoręcznie przez koleżanki z Sekcji Rękodzieła oraz kalendarza pt.  „Drugie życie Amazonek”.

Miłym akcentem było złożenie życzeń dla Amazonek przez zaproszonych gości.

Bożonarodzeniowy klimat dopełniała modlitwa oraz życzenia, które wygłosił ks. Janusz.

Przy dźwiękach kolęd  w przedświątecznej atmosferze  podzieliliśmy się opłatkiem oraz życzeniami zdrowia i pogody ducha.

Wigilia w naszej grupie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, na długo pozostanie w naszej pamięci. Takie szczególne momenty wzmacniają  wzajemne relacje.