Witaj na stronie Amazonek w Stargardzie
Rozlicz się sam !!!
Pobierz aplikację za darmo lub wypełnij online i przekaż 1 % podatku organizacji która działa na rzecz kobiet po mastektomii.
Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych
91 577 07 09 amazonki_stargard@wp.eu KRS: 0000162301
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1%

Aktualności

II Rodzinny Zjazd Integracyjny Amazonek w Krzemieniu

znaczek krzemin

Amazonki po raz drugi zorganizowały rodzinne spotkanie na terenie Ośrodka Ekodar w Krzemieniu. Było jezioro, las, powietrze i wiele ciekawych zorganizowanych form , które miały wpływ na integrację, przyjazną atmosferę, zdrowie i wypoczynek naszych członkiń oraz ich najbliższych.
W piątek , pierwszego dnia syn jednej z naszych Amazonek Andrzej Pruchlat, który na co dzień pracuje Małopolskim Centrum Nauki COGITEON w Krakowie, poprowadził pokaz naukowy
” Powiew Nauki”. Zajęcia o powietrzu przypadły do gustu wszystkim uczestnikom zjazdu. Dziękujemy Panu Andrzejowi za zapoznanie nas z takimi ciekawymi doświadczeniami.

W sobotę zorganizowano „Zawody na Wesoło”. Podczas zawodów gościliśmy przedstawicieli Władz Powiatu Stargardzkiego Starostę Panią Iwonę Wiśniewską oraz Wice Starostę Panią Agatę Łucką. Gościem była również Pani Aleksandra Stankiewicz z rodziną , która imprezę naszą poprowadziła. Serdecznie dziękujemy. Pan Marek Stankiewicz – Prezes PCK i członek Zachodniopomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego , uhonorował Naszą panią Prezes Halinę Gutowską wręczając Jej koszulkę ” Halinka- krewka babka”. Gośćmi byli również Państwo Barbara i Józef Janowscy.


Imprezę otworzyła Prezes Halina Gutowska mówiąc o celu spotkania i witając gości.  Tradycyjnie pierwszym elementem było wspólne odśpiewanie HYMNU AMAZONEK.

„Zawody sportowych na Wesoło”
Najpierw była rozgrzewka i pokaz ćwiczeń przez zaproszonych gości.

W zawodach brało udział 12 drużyn. Drużyny były czteroosobowe.

Było 12 konkurencji: Skoki z miejsca dodawane, Ranna piłka na noszach, Rzuty bulami, Przeskoki przez hula – hop, Zbieranie woreczków z zawiązanymi oczami, Piłka na ręczniku, Rozbieranie cukierków w grubych kuchennych rękawicach, Narzucanie kółkiem na kij, Wrzucanie piłek do kosza trzymając je brzuchami, Obieranie jabłka na najdłuższą skórkę, Karuzela z kijami.

Dziękujemy Sędziom za włożoną pracę i sumienne liczenie punktów.

W drugiej połowie dnia zorganizowany był konkurs na bajkę.
Zgłosiło się 5 drużyn.
I miejsce – drużyna Biedronki – nagroda – SPOTKANIE W STUDIU ” TWOJE RADIO”

II miejsce – Smerfy – nagroda SPOTKANIE ZE STAROSTĄ POWIATU STARGARDZKIEGO

III miejsce – PIRACI – nagroda – SPOTKANIE Z PREZYDENTEM MIASTA STARGARD

IV miejsce – drużyna łatki

V miejsce – Brawlstars.

Wszystkie przedstawienia były CUDOWNE. Gratulujemy kreatywności talentu i odwagi.

Dziękujemy właścicielom Ośrodka Pani Ilonie za pomoc, smaczne posiłki i pogodę ducha.
Dziękujemy za umilenie nam wieczoru. Niespodzianką był Zespół Muzyczny „Centrala 57”.
Dziękujemy ZESPOŁOWI za stworzenie cudownej atmosfery.