Witaj na stronie Amazonek w Stargardzie Szczecińskim
Rozlicz się sam !!!
Pobierz aplikację za darmo lub wypełnij online i przekaż 1 % podatku organizacji która działa na rzecz kobiet po mastektomii.
Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych
91 577 07 09 amazonki_stargard@wp.eu KRS: 0000162301
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1%

Aktualności

Jubileusz 15 – lecia Stowarzyszenia Amazonek ” Stokrotka”

GŁÓWNE

15 maja odbyła się nasza wspaniała uroczystość jubileuszu 15 – lecia istnienia Stowarzyszenia Amazonek „Stokrotka” w Stargardzie.

Prezes Stargardzkiego Stowarzyszenia Halina Gutowska w imieniu Stargardzkich Amazonek serdecznie dziękowała wszystkim, którzy wspierają naszą działalność, wspominała historię.
Za całokształt pracy Halina Gutowska została uhonorowana Rubinowym Łukiem Amazonek, który jest Odznaczeniem Federacji Stowarzyszeń Amazonek, przyznawany jest przez Kapitułę Honorowej Odznaki dla wybitnych liderek, za owocną działalność organizacyjną na rzecz swojego Klubu i miejscowego środowiska kobiet dotkniętych rakiem piersi.
W imieniu Federacji Łuk wręczyła Ryszarda Olszewska -Łapko – Przewodnicząca Zachodniopomorskiej Unii Amazonek.

O swojej szefowej pamiętały koleżanki „Stokrotki” przekazały prezent niespodziankę i złożyły serdeczne podziękowania: ” Halinko, jesteś ikoną naszego Stowarzyszenia. Od 15 lat jako wolontariuszka, ochotniczka, pomagasz kobietom po chorobie nowotworowej piersi odzyskać równowagę psychiczną i fizyczną, dzieląc się swoimi doświadczeniami, a jednocześnie wciąż nas ucząc jak radzić sobie z chorobą. Pomimo filigranowej postury jesteś bardzo silną kobietą, wspierasz nas nakazując wręcz jak żyć mądrze i pełnią życia. Przywracasz okaleczonym kobietom nadzieję życia, i uśmiech na twarzy. Halinko w tym szczególnym jubileuszowym dla nas dniu – ja i moje 90 sióstr – składamy Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, abyś dalej z nami szła przez życie trzymając nas mocno za ręce, zawsze uśmiechnięta, pełna wiary, nadziei na lepsze jutro, na kolejne z nami jubileusze. Dziękujemy Ci, że jesteś”.
DSC_0746

Sympatyków i przyjaciół, którym chcieliśmy wyrazić naszą wdzięczność było wielu. Zostali uhonorowani Statuetkami Okolicznościowymi z wyrazami podziękowania.
„Dziękujemy za już….
Niech dalsza droga będzie wspólna
Dziś zrób to, czego innym się nie chce,
a jutro będziesz mieć to, o czym inni tylko marzą!”

 

Dziękujemy sympatykom i przyjaciołom, za wieloletnie wsparcie i pomoc.
„Przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas,
kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać”

Dziękujemy za przyjazd i wspólne z nami świętowanie koleżankom Amazonkom z ze Stowarzyszeń z Województwa Zachodniopomorskiego ze Szczecina, Koszalina, Kołobrzegu, Świnoujścia, Goleniowa, Gryfina, Nowogardu, Wałcza, Białogardu i Świdwina.

Wszystkie Amazonki Stargardzkie oraz z Regionu zostały odznaczone statuetkami pamiątkowymi.
Koleżanka – Marzenka- sekretarz Zarządu zaśpiewała piosenkę pt. ” Nie jesteś Sama” – którą napisał dla Niej jej syn. W takt piosenki wszystkie panie wystąpiły na scenie.
Marzenka

Miłym podsumowującym akcentem była ŚMIECHOTERAPIA. Terapię śmichem przeprowadzili Dorota i Andrzej – specjaliści w zakresie aktywowania obszarów, odpowiedzialnych za odruch śmiechu
w organizmie. Wszyscy się bardzo Fajnie bawili.

Składamy Wszystkim Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji Naszego Jubileuszu:
Konferansjerowi Piotrowi Styczewskiemu za oprawę, Aleksandrze Zalewskiej za bezinteresowną pomoc w realizacji filmu dokumentalnego z 15 lecia Stowarzyszenia Amazonek,
Cukierni NOVA za bardzo piękny i smaczny tort ,Janowi Gomuła- Dyrektorowi MPK w Stargardzie za użyczenie autobusu, Panu Przewodnikowi wycieczki po Stargardzie za cenne informacje.
Przedstawicielom Stargardzkich Organizacji Pozarządowych, którzy uczestniczyli w naszej gali.
Wszystkim obecnym i nieobecnym NAS WSPIERAJĄCYM.

l