Witaj na stronie Amazonek w Stargardzie Szczecińskim
Rozlicz się sam !!!
Pobierz aplikację za darmo lub wypełnij online i przekaż 1 % podatku organizacji która działa na rzecz kobiet po mastektomii.
Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych
91 577 07 09 amazonki_stargard@wp.eu KRS: 0000162301
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1%

Aktualności

Nagroda Prezydenta Miasta Stargard dla Społeczników Miasta

Stowarzyszenie Amazonek ” Stokrotka” ze Stargardu  otrzymało nagrodę od Prezydenta Miasta Stargardu za dokonania i pracę w obszarze polityki społecznej na rzecz miasta.
Prezydent Rafał Zając wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w dziedzinie polityki społecznej podczas uroczystości z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Stowarzyszenie Amazonek ” Stokrotka” otrzymało nagrodę w kategorii zespoły za wieloletnie wsparcie kobiet z problemem onkologicznym.Nagrodę odebrała Halina Gutowska prezes stargardzkich Amazonek.
Stargardzkie Amazonki „Stokrotki” zostały nominowane do nagrody przez Stargardzkie Stowarzyszenie Miłośników Sztuk plastycznych Brama – Dziękujemy.

Poniżej zamieszczamy adresy stron internetowych, na których  zamieszczone są informacje i zdjęcia z w/w uroczystości.

https://www.stargard.pl/galeria/Spolecznicy-2017-nagrodzeni

http://wiadomosci.rii.pl/index.php?H=16&D=621

Zamieszczamy zdjęcia artykułów zamieszczonych w Dzienniku Stargardzkim z dnia 24-27.11.2017 i Głosie Stargardzkim 24 listopada 2017gaz1 gaz2