Witaj na stronie Amazonek w Stargardzie Szczecińskim
Rozlicz się sam !!!
Pobierz aplikację za darmo lub wypełnij online i przekaż 1 % podatku organizacji która działa na rzecz kobiet po mastektomii.
Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych
91 577 07 09 amazonki_stargard@wp.eu KRS: 0000162301
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1%

Aktualności

XII SPARTAKIADA „ JESTEM SPRAWNA MIMO WSZYSTKO” i ROCZKI

30 czerwca 2018 roku zorganizowałyśmy wyjazd do Ognicy koło Dobrzan. Zgodnie z tradycją spotkanie rozpoczęło się wspólnym odśpiewaniem Hymnu Amazonek.
Życzenia dla koleżanek, które świętowały swoje roczki. Amazonki Roczkowe otrzymały upominek w postaci Łuku Amazonek  z Certyfikatem nadania  Srebrnego Łuku Amazonek – Idealnej Członkini Amazonek – wrażliwej na drugą osobę, kreatywnej i aktywnej.

Po poczęstunku i małym odpoczynku odbyła się XII  Spartakiada „Jestem Sprawna Mimo Wszystko”
Spotkanie rozpoczęło się oczywiście rozgrzewką. Cała grupa została podzielona na dwa rywalizujące ze sobą zespoły: Słoneczka / żółte i Maki / czerwone. Grupy oznaczone były daszkami w odpowiednim kolorze.

Zawody sportowe na wesoło. Celem ich była aktywność ruchowa połączona z małą dozą rywalizacji, ale głównym zadaniem była wspólna zabawa, radość i integracja Stokrotek.

Do naszej zabawy przyłączył się Pan Gienek – właściciel Tergieniówki – w której gościliśmy. Zorganizował zawody : rzut podkowa do celu / opony, strzelanie z bata.
Nagrodą za pierwsze trzy miejsca były podarowane przez gospodarzy : ser kozi, mleko kozie oraz bukiet z kopru. Bardzo dziękujemy.

Po podsumowaniu wyników naszych zawodów. Uznaliśmy,że wszystkie Amazonki są wygrane – wygrały radość, wspomnienia i zdrowie.
Wszystkie koleżanki otrzymały ZŁOTE MEDALE. Jedna grupa otrzymała kubki , druga długopisy.

„Jesteśmy sprawne mimo wszystko”.