Witaj na stronie Amazonek w Stargardzie Szczecińskim
Rozlicz się sam !!!
Pobierz aplikację za darmo lub wypełnij online i przekaż 1 % podatku organizacji która działa na rzecz kobiet po mastektomii.
Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych
91 577 07 09 amazonki_stargard@wp.eu KRS: 0000162301
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1%

Aktualności

XIV POWIATOWY MIESIĄC WALKI Z RAKIEM I PROMOCJI ZDROWIA POD PATRONATEM STAROSTY IWONY WIŚNIEWSKIEJ – fotorelacja z Inauguracji

17 października 2018r. odbyła się Inauguracja Powiatowego Miesiąca Walki z Rakiem i Promocji Zdrowia pod patronatem Starosty Powiatu Stargardzkiego  Iwony Wiśniewskiej, która dokonała uroczystego otwarcia imprezy.
Dziękujemy :
Przedstawicielom Starostwa Powiatowego za współudział w organizacji.
Przedstawicielom Władz Samorządowych Miasta Stargardu Prezydentowi Rafałowi Zającowi i Wice Prezydent Ewie Sowie oraz współpracownikom za wsparcie w realizacji Powiatowego Miesiąca Walki z Rakiem.
Dyrektorowi SPWZOZ Krzysztofowi Kowalczyk  za prezentację działań szpitala i  pracownikom wykonywanie badań USG i  mammografii dla mieszkańców miasta i powiatu.
Badania  zostały sfinansowane przez Starostwo Powiatowe oraz Stowarzyszenie Amazonek ” Stokrotka”.
Nauczycielom i uczennicom Zespołu Szkół nr 5 za przygotowanie poczęstunku – zdrowej żywności oraz Zespołu Szkół nr 2 za prezentację udzielania I pomocy przedmedycznej.
Fundacji  „Razem Bezpieczniej” Ludmile i Robertowi Sabadini za szkolenie z I pomocy przedmedycznej i korzystania z defibrylatora.
Pracownikom Komendy Powiatowej Policji i Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej za prezentację działań i stoisko materiałów edukacyjnych poświęconych bezpieczeństwu i przeciwdziałaniu uzależnieniom.
Przedstawicielom Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie  prof. dr. hab. n. med. Cezaremu Cybulskiemu, oraz prof. dr. hab. n. med.  Tadeuszowi Dębniakowi  za przeprowadzenie wykładu o  metodach wykrycia genetycznej skłonności u człowieka, które sprzyjają rozwojowi chorób nowotworowych i odpowiedzi współczesnej medycyny, walczącej z rakiem już na poziomie ludzkiego genomu.
Lekarzowi Józefowi Janowskiemu za nieustające propagowanie profilaktyki raka piersi.
Pani redaktor Aleksandrze Zalewskiej – Stankiewicz za profesjonalne i bezinteresowne prowadzenie uroczystości.

Relacja fotograficzna z XIV Powiatowego Miesiąca Walki z Rakiem i Promocji Zdrowia w Stargardzie.