Witaj na stronie Amazonek w Stargardzie
Rozlicz się sam !!!
Pobierz aplikację za darmo lub wypełnij online i przekaż 1,5 % podatku organizacji która działa na rzecz kobiet po mastektomii.
Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych
91 577 07 09 amazonki_stargard@wp.eu KRS: 0000162301
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1,5%

Aktualności

Dzień otwarty w siedzibie stargardzkich Amazonek „Stokrotka”

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. O tym, jak ważna jest profilaktyka i diagnozowanie raka w najmłodszym stadium rozwoju, mieszkanki Stargardu i okolic mogły dowiedzieć się 20.10.2023 r. podczas dnia otwartego w siedzibie naszego stowarzyszenia przy Placu Majdanek.

W godzinach 14.00 – 18.00 na gości czekali: prezes Halina Gutowska, doktor Józef Janowski, zarząd, psycholog, fizjoterapeuta oraz Amazonki, które swoim przykładem najlepiej świadczą, że rak nie musi być wyrokiem. Hasłem spotkania było: „Badaj – Zapobiegaj – Żyj”.

Zainteresowane osoby mogły dowiedzieć się o sposobach samobadania piersi, wartości korzystania z profilaktycznej mammografii, cytologii, znaczeniu badań genetycznych w przypadku zdiagnozowania raka piersi. Mogły również poznać nowoczesne metody leczenia i rehabilitacji onkologicznej a także zapoznać się w tym, jakie wsparcie może otrzymać w stargardzkim stowarzyszeniu każda kobieta, u której zdiagnozowano raka piersi.

Same Amazonki żywo dyskutowały o tym, co można jeszcze zrobić, by dotrzeć z profilaktyką do szerszego grona kobiet i przekonać je, że naprawdę warto BADAĆ SIĘ – ZAPOBIEGAĆ – ŻYĆ!

Tekst: Ania;

zdjęcia: Bożena i Mariola