Witaj na stronie Amazonek w Stargardzie
Rozlicz się sam !!!
Pobierz aplikację za darmo lub wypełnij online i przekaż 1,5 % podatku organizacji która działa na rzecz kobiet po mastektomii.
Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych
91 577 07 09 amazonki_stargard@wp.eu KRS: 0000162301
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1,5%

Aktualności

Wybory nowej Prezes Stowarzyszenia Amazonek „Stokrotka” w Stargardzie.

Po 20 latach sprawowania funkcji Prezesa Stowarzyszenia Amazonek „Stokrotka” pani Halina Gutowska złożyła na ręce Zarządu swoją rezygnację. W związku z tym w dniu 25.10.2023 r. w siedzibie stowarzyszenia odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków, podczas którego dokonano wyboru nowej Prezes. Została nią koleżanka Anna Okolus-Furtak.

W trakcie zebrania ustępująca pani Prezes wspomniała o początkach stowarzyszenia, współpracy ze zmieniającymi się zarządami, doktorem Janowskim, szkołami, przedstawicielami miasta i powiatu oraz o drodze do tego, by nasze stowarzyszenie rozwijało się tak, jak sobie założyła. Kilka ciepłych słów o p. Halinie powiedział również członek honorowy stowarzyszenia – dr Józef Janowski.

Duży bukiet purpurowych róż był wyrazem wdzięczności, jaką Amazonki wyraziły dotychczasowej pani Prezes za jej niestrudzoną pracę, poświęcenie i oddanie naszej sprawie. To te cechy przyczyniły się do powstania i rozwoju stowarzyszenia, doskonałej współpracy z miastem i powiatem oraz propagowania szeroko pojętej profilaktyki raka piersi nie tylko w miesiącu październiku. Dzięki osobowości i zaangażowaniu Prezes Haliny Gutowskiej stargardzkie Stowarzyszenie Amazonek „Stokrotka” stało się miejscem wsparcia dla wielu kobiet, które znalazły się na początku swojej drogi do zdrowienia.

Halinko, dziękujemy Ci za inspirującą postawę, upór w walce o nasze sprawy, wsparcie jakim obdarzałaś każdą z nas oraz poświęcony czas, który zaowocował naszym Skrawkiem Nieba tu – w Stargardzie. Jesteśmy Ci głęboko wdzięczne za zaangażowanie i liczymy, że nadal będziesz z nami i dla nas J

Życzymy Ci jednocześnie „i zdrowia, i szczęścia i błogosławieństwa” na czas zasłużonego odpoczynku po 20 latach niestrudzonej służby Amazonkom.       I zapewniamy, że zrobimy wszystko, by godnie kontynuować Twoje dzieło, Halinko.

Tekst: Ania; zdjęcia: Bożena.