Witaj na stronie Amazonek w Stargardzie
Rozlicz się sam !!!
Pobierz aplikację za darmo lub wypełnij online i przekaż 1,5 % podatku organizacji która działa na rzecz kobiet po mastektomii.
Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych
91 577 07 09 amazonki_stargard@wp.eu KRS: 0000162301
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1,5%

Aktualności

Wigilia Amazonki 2023

6 grudnia 2023 w gościnnych progach sali Mamma Mia miało miejsce Spotkanie Wigilijne członkiń Stowarzyszenia Amazonek Stokrotka . Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć władz Miasta i Powiatu, którzy zawsze wspierają naszą działalność i dopingują, by realizować plany i marzenia Amazonek: prezydenta miasta Rafała Zająca wraz z zastępcą Ewa Sową wicestarosty Łukasza Wilkosza oraz licznie przybyłych Przyjaciół, którzy od zawsze są z nami .

Przybyłych przywitała Anna Okolus-Furtak – nasza nowa prezes, a po zaśpiewaniu hymnu Amazonek Ania i Renata przybliżyły nam zwyczaje świąteczne w innych krajach Europy.

Była to również piękna chwila, by na ręce naszej założycielki i długoletniej Pani Prezes Haliny Gutowskiej złożyć podziękowania za stargardzki Skrawek Nieba, oddanie naszej sprawie, wrażliwe serce i bezinteresowną miłość. Wzruszenie sięgało zenitu, a dobrym słowom kierowanym do Haliny nie było końca. Od niej natomiast otrzymaliśmy pyszną babeczkę przyprawioną wdzięcznością i miłością .

Po przełamaniu się opłatkiem, złożeniu sobie serdecznych życzeń, przy melodii kolęd i pięknie zastawionym stole wszyscy zasiedli do uroczystej wieczerzy. Nastrój był wyjątkowy – przepełniony radością, wzruszeniem, wzajemną życzliwością i wdzięcznością .

Tekst: Ania; Zdjęcia : Mariolka