Witaj na stronie Amazonek w Stargardzie
Rozlicz się sam !!!
Pobierz aplikację za darmo lub wypełnij online i przekaż 1,5 % podatku organizacji która działa na rzecz kobiet po mastektomii.
Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych
91 577 07 09 amazonki_stargard@wp.eu KRS: 0000162301
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1,5%

Aktualności

Pyrzyce – Amazonki

W piątek, 15 grudnia, na zaproszenie dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Pyrzycach nasze Amazonki z niezastąpionym doktorem Janowskim przeprowadziły prelekcję na temat profilaktyki raka piersi. Z rozmów z uczestnikami spotkania dowiedziałyśmy się, że wiedza, jaką przekazał im doktor jest nieoceniona, jednak największe wrażenie zrobiły na nich opowiadane przez koleżanki ich własne historie.

Przekonaliśmy obecnych, że rak to nie wyrok, że można z nim wygrać, że liczy się nasza znajomość swojego ciała i czujność. I że nie trzeba wstydzić się tej choroby.  Wiele ciepłych słów, jakie usłyszałyśmy po spotkaniu zarówno od organizatorów, uczestników oraz przedstawicieli pyrzyckiego Sanepidu utwierdziły nas tylko, że takie przedsięwzięcia to dobry kierunek naszej działalności. 

Dziękujemy za serdeczne przyjęcie.